İade Koşulları

Siparişimdeki Ürün ya da Ürünleri Nasıl İade Edebilirim?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade için whatsap üzerinden iletişime geçip onay sonrası iade edebilirsiniz. İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ve ürün barkodları üzerinde olmak koşulu ile gönderilmesi gerekmektedir. İade için gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de gönderilmelidir. İade işlemini gerçekleştirmek için ürünler ile birlikte size iletilen formu dikkatlice ve eksiksiz doldurup geri göndermeyi unutmayınız. Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olunuz. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.

İade işlemlerinde ürün ücretinizden iade gelen kargo ücreti 100 ₺ düşülmektedir.

Detaylı bilgi ve yardım için 0532 459 27 17 numaralı whatsapp destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Siparişimdeki Ürünleri Hangi Şartlarda İade Edebilirim? 

Siparişinizdeki ürün yada ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi taktirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Ürün yada ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır. Ürün yada ürünlerin kullanılmamış, yıpranmamış, yıkanmamış özetle tekrar satılabilirliğini yitirmemiş bir şekilde bize ulaşması gerekir. Deterjan, yumuşatıcı, parfüm, deodorant veya bunlar gibi koku içeren herhangi bir ürün maddeyle temas etmesi halinde herhangi bir işlem gerçekleştirilemeyecektir.

İade Süresi Kaç Gündür?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün yada ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade için whatsap üzerinden iletişime geçip onay sonrası iade edebilirsiniz.

İade Ücretli Mi ?

İade işlemlerinde 100 ₺ geri gelen kargo ücreti kesilmektedir 

İade & Kargo Masraflarından Kim Sorumlu Olacaktır?

Üründe firmamızdan kaynaklı herhangi bir kusur, ayıp ürün durumu mevcut değil ise anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarının yaptığınız gönderilerde bir kargo ücreti bedeli yansıyacaktır. Ayıplı ve hatalı ürün gönderimlerinde kargo masrafları firmamıza aittir.

Değişim Var mıdır?

Değişim yoktur daha hızlı işlem olması açısından sadece iade vardır.

Yanlış ve Kusurlu Ürün Gönderiminde Ne Yapmalıyım ?

Kusurlu veya yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi anlaşmalı olduğumuz olan Aras kargo firmasından karşı ödemeli olarak gönderiniz.

 

 www.myminebutik.com dan vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 2-3 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere anlaşmalı kargo firmasına teslim edilecektir.

 

Herhangi bir karışıklık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

 

 

Fatura ibrazı zorunludur.(Şirketimiz 23.06.2019 tarihi itibariyle 213 sayılı Vergi Usul Kanununun mükerrer 242 nci maddesinin 2 numaralı fıkrası ile Maliye Bakanlığı kanunlarına uygun olarak e arşiv uygulamasına geçmiştir. Siparişinize ait faturanız E arşiv Fatura olup sipariş esnasınsa yazdığınız E mail adresinize en kısa süre içinde ulaşmaktadır.)

 

 

 

DİLERSENİZ KARGO ÜCRETİNİZİ ÖDEYİP FARKLI BİR KARGO ŞİRKETİYLE DE KARGO TAKİBİNİZİ SAĞLAYARAK GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

OUTLET ve İNDİRİMLİ ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

 

E-arşiv faturanız mail adresinize ulaşmadığı durumunda paketin sizlere teslim edildiği aynı gün içerisinde Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilmelidir.

 

Ücretsiz Kargo kampanyaları dahilindeki siparişlerin iade ve değişim işlemlerinde, gönderilen ürün yada ürünler kampanya tutarının altında kaldığında ilk gönderim ve iade kargo maliyetleri Alıcıya ait olacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR